data urodzenia 28.04.2017 r.
rasa europejska
kolor bury
płeć kotka
charakter energiczna, radosna i milutka
   

 

Poznaj Żarko

Żarko to kocurek jedyny w swoim rodzaju. Cechuje go nie tylko wyjątkowa uroda sugerująca, że pośród jego przodków odnaleźć możemy syjama. Wyjątkowy jest też jego charakter! Żarko to idealny przykład kota, którego rozsadza energia. W połączeniu z jego drobnymi zaburzeniami neurologicznymi, objawiającymi się machaniem głową, daje nam to kota całodobowo nakręconego!

Żarko na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie nieśmiałego kota, ale z chęcią poznaje nowych ludzi. Lubi bawić się z dziećmi. W kociej kawiarni upatrzył sobie ulubioną zabawkę - pluszową myszkę. Inne koty nie stanowią dla niego problemu, nadaje się więc na dokocenie.

Żarko nie ma problemów z czystością. Świetnie odnajdzie się jako towarzysz w każdym domu. Ze względu na jego temperament preferujemy mieszkania z zabezpieczonymi oknami. Dobrze aby w nowym domu znalazł się dla niego kącik, w którym będzie mógł w spokoju odpocząć na mięciutkim kocyku – wbrew pozorom czasem lubi sobie poleżeć i na przykład umyć w tym czasie swoje futerko.

Mimo, że ciężko utrzymać go na rękach, bo przecież musi gdzieś dalej pędzić, to znajduje czas również na pieszczoty, docenia szczególnie drapanie za uszkiem.

Żarko przebywa w Kociej Kawiarni Olsztyn Kocha Koty przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 22/2 w Olsztynie.

Przyjdź i poznaj go osobiście!

data urodzenia 28.04.2017 r.
rasa europejska
kolor bury
płeć kotka
charakter energiczna, radosna i milutka
   

 

data urodzenia 28.08.2018 r.
rasa europejska
kolor biały
płeć kocur
charakter energiczny, nieśmiały, towarzyski