data urodzenia 28.09.2016 r.
rasa europejska
kolor biało-rudy (łatki i prążki)
płeć kot
charakter grzeczny, spokojny i milutki
   

 

Poznaj Ichigo

Ichigo to spokojny, dostojny i lubiący pieszczoty rudy kocur. Przyjęliśmy, że urodził się 28.09.2016 roku. Ichigo to oaza spokoju. Uwielbia wylegiwać się na werandzie lub osiatkowanym balkonie oraz podziwiać świat za oknem, jeśli akurat nie może wyjść. Ichigo to duży kocur - idealny na zimowe wieczory zamiast kocyka. Jest grzeczny, ułożony, nie wadzi nikomu, nie zaczepia, spokojnie daje się brać na ręce - chociaż za długo się go nie ponosi, bo ciężar robi swoje... Ichigo dobrze żyje z innymi kotami- nie jest awanturnikiem. To czysty i miły kocur. Przy misce nie wybrzydza, chociaż też nie pcha się pierwszy, jeśli konsumentów jest więcej, ale jeśli poda mu się osobną miseczkę, to chętnie wcina. Wzorowo korzysta z kuwety. Został wykastrowany.

Jeśli marzy Ci się taki dojrzały, rudy tygrysek, to zakochasz się w Ichigo. Kocurek przy „swoim” człowieku stanie się ogromnym przytulakiem!

Ichigo przebywa w mieszkaniu prywatnym tymczasowego opiekuna, będącego wolontariuszem Fundacji Mruczący Terapeuta w Olsztynie. Po zaakceptowaniu warunków umowy adopcyjnej, kota przywieziemy do domu.

Kontakt w sprawie adopcji: adopcje[at]c4c.olsztyn[dot]pl, telefon: 605 682 082 po godz. 18.00.