Przejdź do treści

Dobry weterynarz – na wagę złota

dobry wterynarz

Wydawać by się mogło, że weterynarzami zostają osoby, które mają do tego powołanie i kochają zwierzęta. Natomiast czasami można natrafić na takiego, który bardziej interesuje się tym ile zarobi na leczeniu konkretnego zwierzaka, niż na tym, że najważniejsze jest zdrowie naszego pupila.

 

Warto więc przed podjęciem leczenia u konkretnego weterynarza, wybrać się do niego na rutynową kontrolę i zobaczyć w jaki sposób się zachowa. Oczywiście wiadome jest, że za usługę trzeba zapłacić, to nie ulega wątpliwości. Natomiast warto sprawdzić, czy lekarz ma podejście do zwierząt, czy wybrał zawód tylko ze względu na dochody.

 

weterynarz.jpg

Prawdziwy weterynarz z powołania, potrafi nawet pamiętać swoich podopiecznych. Są tacy, którzy przy każdej wizycie chociaż chwilę bawią się z naszym zwierzakiem, czy też dostarczają mu duże ilości głaskania. Skupiają się też na zwierzaku i na problemach jakie zgłaszamy. Taki weterynarz, który myśli przede wszystkim o zwierzaku to skarb, ponieważ zawsze pomoże i nie będzie się skupiał tylko i wyłącznie na tym, ile za to policzyć.